Іванко
мальчик, 5 лет
Маргарита
девочка, 2 года и 1 месяц
купить Huggies со скидкой 5%
главная марина гарбарчук дневники Мама - це дуже дивне сторіння....
марина гарбарчук
   255
3

Мама - це дуже дивне сторіння....

Мама - це дуже дивне створіння. Особливо мама маленької дитини. Вона споглядає на своє чадо кожного дня 24 години на добу і помічає всі -всі особливості його розвитку. А ще більше мама переживає за стан здоровья дитини. "Ну, звичайно, це нормально. Така природа амми. Така повинна бути мама", - скажете ви.

От сижу вечорами читаю різні коменти і думки інших мам стосовно методів лікування і т.д.

І от що мене вражає - буквально всі мами (точніше багато відсотків 70-85 постійно говорять про те що не потрібно заліковувати дітей медикаментами, що наші лікарі бачать в наших дітях тільки бізнес, про намагання лікування більш природніми та домашніми методами і т.д.

Але (йолки-палки, не можу стримати емоцій), коли Вашому дітю стає погано, що Ви не знаєте що робити, то ми звертаємось - звичайно до лікаря.

А ще всі дуже люблять коментувати дії та діагнози лікарів, особливо після планових перевірок.

Лікар - це теж спеціаліст і фахівець із досвідом роботи. Ви ж коли викликаєте сантехніка, то не перепитуєте його: "А чого Ви прикрутили той болт? А чого Ви паклю саме так закручуєте? А може не паклю, а марлечкою зав'язати чи ганчірку покласти? Хай тече ми будемо чекати, може саме пройде."

Українська медицина не ідеальна так як і вся Україна, але це ще не означає, що не знайдеться толкового спеціаліста. так само яі продаваць у магазині буває хороший, а буває така противна тьотка, що й не хочеться до неї іти хоч і товар суперовий. 

Так, коли лікар помиляється, то це дуже плачевно виглядає. Лікар просто не має ніякого морального права на свідому помилку!!! Але він теж людина!!!! ЛЮДИНА!!!!

НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ВАМ ПОРАДИ ЛІКАРІВ - НЕ ХОДІТЬ ДО НИХ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО БАБОК, НАРОДНОЇ МЕДИЦИНИ І Т.Д.

І запам'ятайте, тільки Ви відповідаєте за Вашу дитину - не держава, не лікар, не працівник соц.служби, не дядя Ленін і ком.партія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Евгения Райко
1 мальчик и 1 девочка
Я такая трусиха, наоборот, чуть что яуже у врача, мне так спокойней. Главное доктора хорошего и адекватного найти.
Смайлы
Добавить фото
марина гарбарчук
1 мальчик и 1 девочка
Правильно, потому-что люди специально учились для этого 6-ть лет. А ми начитаемся интернета и давай думать - гадать о адекватности диагноза.
Информация
Киев, Украина
В «Світмам»: 5 лет
Последний визит: 15.10.2015
Мои детки
Іванко
мальчик, 5 лет
Маргарита
девочка, 2 года и 1 месяц

{ $nifTest}