Ярослав
мальчик, 11 год
Северин
мальчик, 9 лет
купить Huggies со скидкой 5%
главная Настя Мельниченко дневники Пожаліюся на "Ділу"!
Настя Мельниченко
   366
2

Пожаліюся на "Ділу"!

Пожаліюся на "Ділу"!

Пішли сьогодні в Ділу, в дитячий кабінет, здати аналізи старшому в садок. Дитячий кабінет - це на Ярославовому валу. Принесла з собою аналізи ну і плюс загальний крові. Мала рівно годину часу - з 9 до 10, а потім у нас був призначений прийом лікаря. Я, наївна, була переконана, що години вистачить.

Ну, по-перше, це був АНШЛАГ. Дітей і батьків - тьма. Поліклініка, від якої ми відмовилися через черги, нєврно курить в стороні. Весь хол забитий людьми, черга. І тут з'ясовується, що це черга не на здачу аналізів, а черга, аби зайняти чергу! Реєстрація у адміністратора, коротше. А потім ще буде черга на здачу...

Діти ниють, просять їсти (голодні ж!). Мій сруль ниє "хочу ням-ням". Черга рухається, мов черепаха. На кожну людину хвилин 7-10, вже ж не знаю, що там можна так довго записувати. Всі нервують. Ми простояли 50 (!!!) хвилин, перед нами ще троє... І треба до лікаря. Чоловік підходить до адміністратора, ми вирішуємо не здавати кров, а лише сечу і кал - аби "добро" не "пропадало" Чоловік питає, чи можна якось "просто лишити" ці всі контейнери, але ні, черга загальна. Ми достоюємо решту 10 хв, перед нами ще двоє, і я їду, бо треба до лікаря... Зла, як чорт. Більше ми в ту "Ділу" ні ногою. І це при тому, що всі ці люди лишать в лабораторії пару сотень гривень...

Зате потім заїхали в "Сінево", там жодної особи черги, здали аналізи (правда, без крові, бо дитина вже поїла на той момент).

Отакі пироги.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Мадам Ред
Я какая-то загадочная...
Зато нашли, где можно сдавать анализы обходясь меньшей кровью )) Держитесь, жизнь такая...
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Мы тоже ходим в Дилу (просто она относительно рядом), очередь есть всегда, но у нас всё быстренько проходит. А в процедурный кабинет сохраняется та же очередь, что и на регистрацию была. такая уж у них система.
Смайлы
Добавить фото
Алла Малахова
1 мальчик и 1 девочка
Блин, когда же нас ценить будут, несем свои кровные и столько психоза((((
Информация
Киев, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 26.11.2015
Мои детки
Ярослав
мальчик, 11 год
Северин
мальчик, 9 лет
О себе
Дитячий фотограф, журналіст, трохи історик. Моя мрія - це життя в мандрах! Зараз працюю редактором у журналі для батьків і дітей "Жила", а також координатором "Програми рівних прав та можливостей жінок в Україні"
Хобби
Співаю, навчаю співу, вивчаю традиції, зокрема традиції виховання і дитинства. Відкриваю світ.
Семейные путешествия
З дітками ми були у Австрії, Білорусії, Словаччині, Польщі, Чехії. в Україні: у Львові, Генічеську, Херсоні.

{ $nifTest}