купить Huggies со скидкой 5%
главная Наталия Б дневники ТОП-7 речей: чого мама повинна навчити свою доньку?
Наталия Б
   497
9

ТОП-7 речей: чого мама повинна навчити свою доньку?

1. Бути красивою - природне бажання. Ніколи не сваріть доньку, коли вона крутиться перед дзеркалом. Більше того, дочка повинна бачити, що і ви постійно доглядаєте за собою і користуєтеся косметикою. Якщо мама не пояснить дівчинці, чому так важливо доглядати за собою, то їй цю звичку самостійно виробити буде дуже важко.

2. Красива жінка - активна жінка. Так кажуть французи. А рухливість корисна не тільки для краси. Рух збереже дівчинці здоров'я. Тому доньку варто привчати до занять спортом. І самим демонструвати хороший приклад.

3. Пити чай і каву без цукру. Коли ми з дитинства п'ємо солодкий чай, то в дорослому віці вже дуже важко собі уявити, що може бути по-іншому. Але скільки зайвих калорій і ненависних кілограмів можуть так і не нашкодити вашій принцесі, якщо з дитинства ви її привчите пити несолодкий чай і каву. Читайте також: "Доньки починають цінувати своїх мам після 20 років".

4. Стоматолог і гінеколог - найкращі друзі для дівчини. Здоров'я і краса зубів у дівчинки часто можуть позбавити вашу дочку від дуже багатьох неприємних відкриттів у житті. Коли у віці 16-18 років у дівчинки погані зуби, це може зробити її глибоко нещасною. Їй важко буде знайти своє кохання. А наслідком може стати депресія.

5. Ваша донька - найкрасивіша дівчинка у світі. Ви повинні часто це говорити своїй дитині. Крім того, дівчинці дуже важливо знати, що вона об'єктивно красива, і що робите їй компліменти не лише тому, що вона - ваша донька.

6. Каблуки повинні бути у кожної жінки. Якщо у вас дочка, то ви повинні навчити її ходити на підборах. Це буде краще, ніж вона буде вчитися цьому у інших дівчат або за книжками. Якщо мама все життя пробігала у шльопанцях або кросівках, то звідки дівчинка має навчитися, що таке жіночність та елегантність.

7. Посмішка - головний аксесуар дівчинки. Посмішка справді відчиняє всі двері. Оптимізму і вмінню радіти життю легше навчитися в дитинстві. Якщо мама завжди похмура та сумна, то доньці важко стати щасливою людиною.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
4 комментариев
Adriana Yaroslavskaya
1 девочка
нужно учить не только "носыты пидборы" , а и носить платья ... да и вообще одежду;
учить общатся с людьми ...
лучший "друг" стоматолог и женский доктор - это правда!!!
улыбка - тоже
и наверное сама мама должна быть ухоженой, доброй, нежной, улыбающейся ! потому что рядом с несчасной матерью ребёнок не будет счаслив, она - первый пример женщины
Смайлы
Добавить фото
Юля Антарьова
1 мальчик и 1 девочка
хорошая статья спасибо очень понравилось
Смайлы
Добавить фото
Катюха Е.
1 девочка
Это именно всё то, чего меня не научила моя мама. Даже запрещала. И поэтому для себя решила быть полной противоположностью. Но иногда забываю. Теперь всё есть в набранном тексте, осталось распечатать и подглядывать
Спасибо большое за статью!
Смайлы
Добавить фото
Ната ***
1 девочка
я всегда говорю, что доця красавица, куколка, она так радуется) и мне тоже говорит, что я красивая) у нас обмен любезностями)
Смайлы
Добавить фото
Информация
Киев, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 06.10.2018
О себе
В прошлом главный бухгалтер.Сижу в декрете со своей долгожданной малявкой.До этого занималась карьерой...скоро буду начинать все сначала.А пока занимаюсь семьей,малявкой,домом и ....работой на дому. Я-мама.И это главный статус в моей жизни.
Хобби
Люблю готовить, вязание, ПК
Семейные путешествия
Обожаю путишествия.Рождение нашей малявки никак не отразилось на нашых планах на лето, мы оба с мужем любим отдыхать именно на море и только в Крыму.Первая наша совместная поездка с 11-ти месячной малявкой на море-в Феодосию и п.Николаевка (Крым).Вторая (точнее 3-я) наша поездка-5-го июля мы отметили 2 годика, а 6-го мы уехали в Ялту.Этим летом побывали в Евпатории и п.Штормовом. Строим планы на следующее лето-думаем поехать на Арабатскую стрелку на Азовское море или снова в Крым (мама без него жить не может)
Семейный досуг
Любим по выходным выбиратся на природу и не важно куда...парк...озеро...пляж...дача.
Здоровый образ жизни
Не курю и не пью

{ $nifTest}