Святослав
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Олена Зубенко дневники "Дрібниця"
Олена Зубенко
   163
1

"Дрібниця"

Учора ми з майбутнім татусем зробили дуже "важливу" покупку - вибрали стрічку для нашого малючка під час виписки. Мереживо, а також стрічки сіро-блакитного кольору були забраковані татусем одразу. Тож, зупинилися на незвичному бірюзовому варіанті.

Перебільшити "необхідність" цього надбання дуже складно , бо

- до пологів у нас  ще багато часу,

- немає ще купи дійсно потрібних речей,

- нам взагалі не подобається історія про лелеку ,

- а найголовніше - ми ще не вирішили, чи хочемо той класичний конвертик чи краще купити якийсь сучасний комбінезон. Вже уявляю, як ми в'яжемо бо комбінезона атласний бантік )

Тим не менше, відчуття, що ми зробили дещо дуже важливе, не залишало нас весь вечір  

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
11 комментариев
Леся С.
2 мальчика
"Тим не менше, відчуття, що ми зробили дещо дуже важливе, не залишало нас весь вечір " - це і є найголовнішим!))).
бірюзова стрічка- креативно як))
Емоції
Додати фото
Олена Зубенко
1 мальчик
"це і є найголовнішим!)))."
- дякую за підтримку. бо поки що нами було зроблено вкрай мало корисних покупок. ви, мабуть, готувалися заздалегідь?

"бірюзова стрічка- креативно як))"
- з моїм чоловіком вона цілком могла бути і салатова Врятувало те, що мені подобається бірюзовий колір
Леся С.
2 мальчика
ну несподіваний колір-це навіть цікаво! адже я ніколи не могла зрозуміти такого конкретного розподілу блакитний або рожевий)).
а ми, наскільки, я можу пригадати (здається, це було так давно)), ми готували тільки те, що було потрібно в пологовий. а візок та все інше купляли вже після виписки-не тому що забобонні, просто так склалося))
Олена Зубенко
1 мальчик
Дякую за спогади. Коли чуєш такі слова, хоч трохи, але спокійніше. Бо в мене деякий переляк щодо нашої неготовності. Лише потроху приводимо до ладу квартиру, купили подушку-"рогалік" для годування та деякий крихітний одяг (одяг, креми тощо для себе на час вагітності я не беру до уваги). Все решта зводиться до "моніторингу", вивчання плюсів та мінусів, намагання зрозуміти, що потрібно і яке саме.
Звісно, ще наклалися наші "пригоди" з гіпер-діагностикою - фактично, мені не було коли і за що займатися чимось іншим, бо щотижня (а то і частіше) ми здавали за наполяганням лікарів численні аналізи, отримували різноманітні консультації, зверталися в лікарні тощо. От тепер намагаємося надолужити згаяний час і встигнути до пологів бодай щось.
Леся С.
2 мальчика
це дійсно було необхідно всі ці щотижневі аналізи та консультації чи це ви на таких лікарів натрапили?
Олена Зубенко
1 мальчик
Друге. Бо жодного суттєвого ускладнення протягом вагітності у мене чи в малючка (ттт) не знайшли. Скільки не шукали )))
Леся С.
2 мальчика
гм... тому до речі багато хто, навіть з наших спільних знайомих, намагаються оминати лікарів в цей період. роблять лише основні аналізи.
Олена Зубенко
1 мальчик
Якби ж я тоді знала, які з них основні... Або як пояснити лікарю, що стомилася бігати по лабораторіях та витрачати тисячі гривень на перевірку / уточнення / повтор уже зроблених аналізів. Одна справа слідкувати за тиском, вагою, гемоглобіном тощо (хоча у мене і по цих показниках все було в нормі та жодної схильності то найпоширеніших проблем), а інша справа - по три рази і більше здавати різноманітні генетичні аналізи у різних клініках. Це при тому, що жодних проблем у нас немає, а самі аналізи можуть визначити лише про деяку (незначну) ймовірність паталогій. Не визначити її, а сказати, що можливо (наприклад, з 30 %-ою впевненістю можна сказати) у вас є якісь відхилення і варто пропити певні вітаміни. Та я про це можу годинами оповідати - нас стільки мучили... Що ж доводиться пережити матусям, у яких не все гаразд?
Леся С.
2 мальчика
Співчуваю тобі! Уявляю, що тобі довелося пережити! Мені було важко здавати звичайний аналіз крові, бо на голодний шлунок треба, а при токсикозі це дуууужк важко. Та і не тільки при токсикозі. А зараз аналізів стало набагато більше, ніж раніш. Та й лікарі часто замість того, щоб не нервувати вагітну, тільки накручуюють її...
Евгения Дзюбан
2 девочки
не переживай сильно, купить всё успеете обязательно. Малышу вначале не так уж и много-то и надо. Мы вообще покупали только несколько костюмчиков в роддом, памперсы и пелёнки. Но это потому, что я суеверная. Зато так приятно было, когда наш папуля перед выпиской пошёл купил всё для кроватки малышки и мы увидели, что нас действительно очень ждут.
Единственное, что нужно будет сраз - ванночка. А коляску можно и через недельку-две после родов купить.
Главное, меньше переживать и торопиться - сейчас нужно наслаждаться последними недельками с пузиком и думать о крохе!
Олена Зубенко
1 мальчик
Дякую за підтримку. Спробуємо

{ $nifTest}