Святослав
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Олена Зубенко дневники Нарешті весна
Олена Зубенко
   142
1

Нарешті весна

Взагалі-то я люблю усі пори року без виключення. І чи не будь-яку погоду, окрім того страшного вітру, що б'є в обличчя і не дає дихати Так-так, і калюжі, і кучугури, і морозець, і похмурі дні, і спекотні... Та наскільки ж мене радують сонячні ранки! Це ніби порив сильного весняного вітру - із запахами квітів, гучним цвіріньканням птахів та спалахом яскраво-блакитного неба.... Будь-якого місяця - варто мені лише зранку побачити сонце - як просто починаю захлинатися від щастя, енергії та сил щось активно робити, змінювати світ Звісно, цього допінгу надовго не вистачає, втім казковий ранок мені забезпечений.

А сьогодні киянам Господь подарував не лише сонечко, а й ті самі гучні цвірінькання (птахи "перекрикували" один одного так несамовито, ніби у нас під вікном відкрилася фондова біржа). А небо - вже майже стовідсотково весняне (за відтінком), і до того ж, з чарівними хмаринками...

День почався прекрасно.

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
6 комментариев
Катя Барбаш
3 мальчика
Пречудово написала Справді весняний настрій!
Емоції
Додати фото
Олена Зубенко
1 мальчик
Сором'язливо тупцяю ніжкою Не могла не поділитися - справді прийшла весна. Раніше це відчуття було з першими квітами, однак зараз проліски чи навіть конвалії можна замовити і до Нового року (це як флорист можу підтвердити ), нарциси з'являються в продажу ще наприкінці січня-на початку лютого, а тюльпани майже і не зникають з вітрин протягом року, це відчуття стерлося.
А сьогодні... сьогодні і сонце, і птахи, і небо - все переконало мене, що справді весна ))
Катя Барбаш
3 мальчика
О, хочу тебе про квіти спитати... Якщо зараз посадити вдома цибулинку тюльпана чи нарциса, довго вони будуть сходити? Ти вдома щось вирощуєш?
Ольга Васильцова
Оленка, ты таке диво
Олена Зубенко
1 мальчик
Ну я так і засоромитися можу ))
Олена Зубенко
1 мальчик
Вдома вирощую непристойно (для мене та нашої сім'ї) мало (з десяток кактусів, кілька орхідей, кілька фіалок, кротон тощо). Все через те, що з роботою та пристрасним заняттям флористикою часу на повноцінний догляд за більшою кількістю рослин не вистачає.
Щодо цибулин, то залежить від того, підготовані вони до вигонки чи ні. Та в будь-якому разі це не дуже швидка справа, до 8 березня не впораєтеся
Трохи згодом напишу більш детально, ок?

{ $nifTest}