Святослав
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Олена Зубенко дневники Сімейний затишок очима мого чоловіка
Олена Зубенко
   212
0

Сімейний затишок очима мого чоловіка

На днях я бовкнула, що під час наступної вагітності треба буде "серйозно" зайнятися моїм пузіком - розмальовувати та прикрашати його. На разі вже пізно, як на мене: у нас дев'ятий місяць, животік опустився, та й гроші, витрачені у салоні, краще направити у підготовче до народження малючка русло А чоловік, мабуть, переляканий перспективою наступної вагітності , сказав, що нічого не пізно; і схопив маркер.

Відбиватися було марно - його творчий порив був сильний, та й взагалі він малювати не вміє. А я його завжди підбиваю не соромитися. Водночас шедеври, що виходять з-під його руки, зазвичай такі кумедні, що на це варто подивитися.

Тож, цього разу мене притягли до себе і натхненно почали розмальовувати. Напевно це нагадувало, як малють маленькі діти - з придиханням, коментарями, натхненно і впевнено. За п'ять хвилин з'явилося ціле "полотно", що заямало біля 80% усієї "території". На мої запитання та зауваження, чоловік безапеляційно заявив, що це наша щаслива сім'я на власному подвір'ї. Отже, оповідаю: на животіку розташувалися - чоловік поруч із пивзаводом "Гінес", я (з якоюсь надзвичайно пухнастою зачіскою) біля входу у свій квітковий магазин, між нами синочок катається на веліку та бігає песик, а над нами літає великий птах (вийшов накраще, сказується досвід карикатур на мене). І, звісно, є будиночок, садочок та світить сонечко. Отакі вони, виявляється, чоловічі мрії

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
5 комментариев
Мадам Ред
Я какая-то загадочная...
Птица, так интригуешь, а фоток нет! Просим, дабы лично убедиться в шедевральности произведения :-))
Емоції
Додати фото
Ира Мазницкая
1 девочка
Давай что-то решать!!! Требую схематичного наброска ))
Емоції
Додати фото
Олена Зубенко
1 мальчик
Спочатку я була страшенно перелякалася, що тепер не змиється. Маркер був схоплений найперший, що трапився, - звісно ж, "міцний", придбаний спеціально для підписування дисків. Червоного кольору! Я вже собі налювала в уяві картини, як на мене дивитимуться на УЗД в пологоворму будинку, як доведеться пояснювати тощо.
Та й взагалі - страшне неподобство - мене і маркером !
Втім, вже за першу ж ніч сорочкою постиралася частина шедевру, а сьогодні у ванній - решта. У той вечір я, звісно, хотіла сфотографувати це явище сучасного мистецтва (особливо тому, що зверху мені було геть не все видно), однак з'ясувалося, що акумулятори до фотоапарата розрядилися... Напевно тому я і вирішила сьогодні написати - аби, як не на світлині, то хоча б у пам'яті зберегти цей шедеврище.
Емоції
Додати фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Значит, надо повторить! И запечатлеть!!!
Емоції
Додати фото
Олена Зубенко
1 мальчик
Може бути )))

{ $nifTest}