Святослав
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Олена Зубенко дневники Змиритися або діяти
Олена Зубенко
   238
0

Змиритися або діяти

 

У мене хороший імунітет (ттт), і хворіла я на різні ГРІ до вагітності вкрай рідко. При цьому (за винятком однієї ангіни) простуди та ГРІ я переносила швидко і легко, без антибіотиків та високої температури. Просто за перших же симптомів випивала якусь сипучку типу «Колдрекса» та ще більше налягала на фрукти. На наступний день ще пила сипучку, якусь універсальну таблетку, купувала ківі, жувала лимон, пила гаряче. Зазвичай цього вистачало. Зрідка це трохи розтягувалося (на кілька днів чи тиждень) і доводилося ще полоскати горло чи парити ноги. Втім, жодних знущань над організмом – типу неприємних процедур дихання над цибулею чи антибіотиків мені не доводилося робити.

На разі ж у мене вже 9 місяць вагітності, скоро народиться наш хлопчик, а я і досі не можу звикнути, що варто лише вийти на вулицю на 5 хв. без шарфу, чи змерзнути хоч трохи, чи запросити гостей (хтось обов’язково буде виглядати цілком здоровим, однак виявиться, що напередодні чи зранку почував себе недобре), як я миттєво (протягом 2 годин) починаю хворіти. При цьому звичайні для мене засоби (окрім ліків) на мене майже не справляють ефект.

Ось і зараз (учора ввечері почалися перші симптоми - і я одразу ж почала діяти; втім на ранок прокинулася з повним «букетом» вже полоскала горло, пила гаряче, жувала ківі, лимон, мандарини, грушу. Вже нудить від усього цього. Ефект невеликий є, та я знаю, наскільки він скороминучий (максимум на 30 хв.). Цю пісеньку ми знову затягнули  на тиждень чи більше.

Я настільки не звикла до «зимових» хвороб, що психологічно мене вони і дратують, і пригнічують мене більше, ніж ті симптоми. Крім того, я дуже боюся за свого малючка – як він там у цей час, чи не завадить це йому розвиватися.

А сьогодні я збагнула, що «цей дощ» може бути «надовго» - тобто триватиме і після вагітності, якщо я не займуся спортом. Бо і після народження карапупсіка «звичайні» ліки вживати не можна буде, а імунітет «кудись зник»…

Де взяти сили і мудрості, аби змиритися з таким станом речей?.. Або знайти вихід…

п.с. Дівчата, якщо у когось є рецепти швидкого видужання, терміново пишіть Або досвід простуд під час вагітності та після неї. Що вам допомагало?

 

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
9 комментариев
Катя Барбаш
3 мальчика
Ой, Аленка, держись Из своего опыт скажу, что с иммунитетом действительно туговато было - я умудрилась заболеть воспалением легких, когда легла в роддом за неделю до родов. Может тебе пригодится эта статья ( если ты ее еще не видела)) http://svitmam.com.ua/library/beremennost/posts/163
Емоції
Додати фото
Олена Зубенко
1 мальчик
Ещё не видела. Спасибо.
Ой, как это тебя угораздило, не спрашиваю - теперь понимаю, что для этого достаточно любого пустячка. Но как ты справилась и как восстанавливала иммунитет потом?
Катя Барбаш
3 мальчика
Честно говоря, ничего особенного и не делала - как-то иммунитет после родов сам укрепился. Только вот за питанием следила - все полезное ела
Олена Зубенко
1 мальчик
Молодец. Мы тоже будем стараться.
Ина Струтинская
є доволі популярний гомеопатичний препарат "Осциллококцинум", якраз від простудних захворювань. працює, мабуть, як і решта гомеопатії. Я ще пила калину (перетерті ягоди) з медом та лимоном. Якщо навіть "повз касу", то смачно...
Олена Зубенко
1 мальчик
"Будем искать" (хф "Бр.рука")
Дякую, я згодна зараз на все. Добре, що малючок себе спокійно поводить у животіку, однак все одно хочеться вилікуватися якнайшвидше. Тож, пошукаємо і цей невимовний препарат, і калину
Наталья Голда
1 мальчик и 1 девочка
а я проти загальних призначень гомеопатії. вся гомеопатія базується на індивідуальному підборі і це обгрунтовано. потім у людей, не знайомих з принципами гомеопатіі, і складається враження - що це шарлатанство, якщо їм не допоможе засіб "для всіх".
Оленко, я раджу те, чим стала займатися нещодавно сама - загартовування і лікування по системі Іванова. Перше - це обливатися двічі в день холодною водою. Я так роблю майже 2 місяці, супер!
Олена Зубенко
1 мальчик
Ви сильна духом!
Наталья Голда
1 мальчик и 1 девочка
да ладно :-) все получается легко и с удовольствием, если есть мотивация.

{ $nifTest}