Святослав
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Олена Зубенко дневники Як таке можливе?!
Олена Зубенко
   211
0

Як таке можливе?!

Поясніть мені, чому і за що люди не люблять весну.

Особисто я, маючи в улюбленицях осінь, люблю всі пори року і будь-яку погоду. Знаю, що не всі так мислять. Одні знайомі без кінця жаліються на будь-яку погоду , інші не люблять сніг, дощ, сонце (потрібне підкреслити). Та я не про них. Тут усе зрозуміло. "Об'єктивні" обставини, що створюють дискомфорт.

Але як можна не любити весну?! Чому життя собі вкорочують найчастіше саме навесні? Чому у людей виникає весняна депресія?

...Від усвідомлення "недосконалості" власного життя у порівнянні з природою? Мовляв, все довкола перероджується, а я/моє життя - не можу/е стати кращеу? Які ще є варіанти?

Щоранку дивлюся на фантастичні жовті тюльпани, що розкрилися великими витонченими зірками (подарунок чоловіка) та підозріло довго стоять свіжими , на білі з жовтим іриси, що подарувала подруга, на неймовірне сонечко, яке до непристойності наповнює увесь наш двір радістю... Гуляючи, помічаю, як прокидаються травичка, листочки. квіти, бруньки, гілочки (перераховувати можна довго) - це таке диво... Душа не просто радіє, очі примружуються, а настрій покращується - це справжнє захоплення від побаченого і щастя, що ця пора нарешті прийшла до нас.

Зрозуміло, що не у кожного вдома стоять квіти, не кожен носить бажану дитину та має чоловіка-половинку. Втім, питання ж не у цьому. Чим може не догодити саме весна - прекрасна, чарівна, сильна, яскрава, сповнена надії пора року?

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
3 комментариев
Леся С.
2 мальчика
Птічка, таке просто неможливо!) Я взагалі навіть не підозрювала, що є люди, які не люблять весну!
Емоції
Додати фото
Наталья Голда
1 мальчик и 1 девочка
Правда, я розумію, що може бути якась конкретна весна не в фаворі - через життєві обставини, стан здоров'я тощо. Але мені теж не зрозуміло, як так - взагалі не любити? Весна - це ж завжди надія, відродження!!!
Олена Зубенко
1 мальчик
Дівчата, дуже рада, що ви так само любите весну. Просто і за навчання, і потім я часто зустрічала людей, яких "накривала" саме весняна депресія. Деякі навіть наперед готуються до цього, очікують. А от випадків літньої чи осінньої, наприклад, я не пригадую. Та й Інтернет миготить симптомами та порадами, як впоратися з весняною депресією http://chelyabinsk.ru/news/13487.html http://www.inmoment.ru/beauty/health/spring-depression.html Ось я і намагаюся зрозуміти, чому... Кажуть, питання у зміні клімату http://shkolazhizni.ru/archive/0/n-4975/ Невже все настільки банально? Тоді це означає просто схильність до депресій, а причиною зовсім не весна...

{ $nifTest}