Рейтинг@Mail.ru
Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
головна Оля Пастух дневники Ви дивитесь радянські фільми?
Оля Пастух
   288
0

Ви дивитесь радянські фільми?

Я дуже багатьох фільмів, навіть із радянської "класики", не бачила. Ну, дещо аж у зовсім дорослому віці. Наприклад, "Москва сльозам не вірить". Дивилась у років 25 вперше. 

А от позавчора подивилася "Високий перевал". Знятий на кіностудії ім. Довженка у 1981-му. Специфічний фільм... Дуже очевидно, що знімався для конкретної цільової аудиторії - українців.

Подивилась його лише тому, що саме для цього фільму була написана знаменита "Мелодія" композитором Скориком. Та й чоловікові цей фільм знайомий. Казав, колись це був фурор. Люди на нього валили, бо там можна було почути про УПА, "Слава Україні", "Слава Ісусу Христу" і т.п.

Так, життя і погляди українців у Карпатах передано неймовірно правдиво. Колорит, поведінка, ментальність... А мова! Якщо закрити очі на деякі мовні вигадки сценаристів, то можна навіть насолоджуватися наближеністю до справжнього гуцульського діалекту

Але... ідеологія.

Дівчата, я зрозуміла. Зрозуміла, під яким соусом подавалась УПА десятиліттями. І в цьому фільмі такий потужний хитрий прийом! До українців говориться їхньою ж мовою, їхніми ж людьми. Але так закручено, щоб можна було щиро зненавидіти тих, хто проти радянської влади.

І я не дивуюся, що мільйони людей могли купитись на такий прийом. Дуже вже хитро і майстерно перекручено справжню історію.

***********

Менше з тим. 

У мене просте таке питання: чи дійсно ВСІ масово, особливо в час Новорічних свят, дивляться телевізор? Чи цю думку нам насаджує сам же телевізор?

От ви: багато часу проведете у вихідні за стандартними традиційними фільмами?

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
44 комментариев
Ирина Л..... 世界
1 мальчик
ваще нет. и телевизор не смотрю!а вот пересмотреть ту же иронию 31го декабря-это традиция.
Емоції
Додати фото
Dobra Kobra
кобры добры
я вообще не смотрю телевизор, и иронию судьбы не смотрю - терпеть не могу, и один дома не пересматриваю.
Можем по медиаплееру посмотреть с мужем фильмец.

На эти новогодние праздники должен быть новый сезон шерлока - буду смотреть точно
Емоції
Додати фото

Інформація

Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 27.03.2017

Мои детки

Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год

О себе

Інтроверт. Не поет. Безпартійна )). Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Що ж я тут роблю? Радію атмосферою сайту, духом взаємодопомоги і доброзичливості. Як одна з модераторів (є таке) можу перша набиватися в друзі. При потребі, разом з найкращими модерами у світі (Мадам Ред, Катею Grinch та Олею Чумак) завжди постараємось тут допомогти у межах нашої компетенції.

Хобби

У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Визнаю для себе вишивання хрестиком тільки якщо це народні мотиви, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би змінити багато що. Бачу, що це нам, батькам, цілком під силу. Треба тільки бажання. Ні, не тільки. Ще доброзичливості.

Семейные путешествия

Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.

Семейный досуг

Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.

Здоровый образ жизни

О, це питання важливіше, ніж мені колись здавалося. Хочу цінувати кожну мить і кожну людину, кожен дар Землі і її природи. Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}