Рейтинг@Mail.ru
Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
головна Оля Пастух дневники Малесенький флеш-моб про новорічний настрій))
Оля Пастух
   174
13

Малесенький флеш-моб про новорічний настрій))

ФМ із винагородою!

Поділіться святковим настроєм з тими, кому його так бракує! 

О, і найголовніше - винагорода Святковий настрій у вас самих зросте утричі Не вірите - перевірте!

А суть ФМ така. Розкажіть (у своєму щоденнику, так більше людей побачать) свій найбільш незабутній Новий рік!

Де це було?

Коли?

З ким?

 

А я почну, якщо ви не проти.

Це був 2001 рік. Раніше я б навіть уявити такого не могла... Але на той час такі вже обставини склалися в нашому монастирі, що ми могли собі дозволити трохи "обнагліти" і порушити звичний ритм життя.

От раніше завжди як було? Ми ж не святкували Нового року. Це був звичайний будень. А північ із курантами, бувало, заставала нас за підписуванням привітальних листівок усім можливим церковним організаціям: іншим монастирям, єпархіям і т.п. Принтера ми не мали, підписували вручну. Штук сто.

Чому 31-го грудня ми ще тільки-тільки підписували листівки? Бо розсилали їх не до 1-го січня, а до Різдва. Так що час ще був.

А от у 2001-му помінялася влада в монастирі. Не знаю, яким таким чудом, але хтось пустив клич, щоб ми пішли опівночі на площу, де збирається вся молодь міста. Це перед Оперним театром у Львові. Настоятелька не заперечувала! (Ага, в самої дотепер шок) 

Помогла влитися в атмосферу одна дівчина, яка гостювала в той час у нас. Ми всі її добре знали, вона працювала з настоятелькою в одній лікарні. Медсестра. Хоч вона дуже добре знала наші порядки, стиль поведінки і т.п., але привнесла і нам того, чого бракувало. Якогось внутрішнього розкріпачення. Непідробної веселості.

Який там настрій був біля Оперного! Скільки народу, скільки молоді! Все освітлено, п"яних нема, у всіх піднесення!

Назад верталися пішки. Трамваї вже не ходили, але вулиці були такі світлі, спокійні, реально - без п"яних. Тільки гірлянди, свіжий сніг і тишина!

Напевно, це й був мій найкращий Новий рік за все життя!

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
4 комментариев
mama наталья
1 мальчик
В мене ще все попереду, маю на увазі щось незабутнє, бо решта вже забулося)))
Емоції
Додати фото
Оксана Слиж
планирую
А я 2003 рік зустрічала у Львові перед оперним з друзями, але щось нам не дуже сподобалося,бо щось більше нічого не запам"яталося.
Емоції
Додати фото

Інформація

Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 27.03.2017

Мои детки

Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год

О себе

Інтроверт. Не поет. Безпартійна )). Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Що ж я тут роблю? Радію атмосферою сайту, духом взаємодопомоги і доброзичливості. Як одна з модераторів (є таке) можу перша набиватися в друзі. При потребі, разом з найкращими модерами у світі (Мадам Ред, Катею Grinch та Олею Чумак) завжди постараємось тут допомогти у межах нашої компетенції.

Хобби

У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Визнаю для себе вишивання хрестиком тільки якщо це народні мотиви, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би змінити багато що. Бачу, що це нам, батькам, цілком під силу. Треба тільки бажання. Ні, не тільки. Ще доброзичливості.

Семейные путешествия

Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.

Семейный досуг

Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.

Здоровый образ жизни

О, це питання важливіше, ніж мені колись здавалося. Хочу цінувати кожну мить і кожну людину, кожен дар Землі і її природи. Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}