Рейтинг@Mail.ru
Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
головна Оля Пастух дневники Уже?
Оля Пастух
   142
14

Уже?

Це в дитинстві починається "нове життя" 1 січня. У дорослому житті все якось набагато спокійніше

Ну, пішли ми під головну ялинку міста. З дітьми. Вперше. А то завжди якось так було: то діти малі, то сильний мороз. 

Людей там небагато. Не так багато, як я думала. Можна було непогано пройтися прикрашеними вулицями. Це чарівно... На сцері виступають артисти, десь неподалік легенький одноразовий феєрверк (люди прислухались до заклику не зловживати стріляниною), вільний вайфай  і вільні лавочки. 

У нас цього року мер поставив дуже красиву ялинку. Вона переливається всіма кольорами, візерунки змінюються, гірлянди можуть навіть висвітлювати побажання і привітання! Ну дуже гарно.

Мої діти захотіли червоно-білі шапки. Пошила. А в мене якось так вийшло, що коли тепло вдягнулася, то весь одяг на мені був білий. Чула вслід, як хтось називав мене "Снігурочка". Хотілося відповісти: "Ага, Снігова баба" ))

Діти захотіли цілу ніч не спати. І в них це вийшло . У мене ні. Але я й не планувала )) Що вони робили цілу ніч - не знаю. Головне, що вдома.

Я не готувала хтозна-що, якось не в нашій традиції. Більший кулінарний удар буде на Святий вечір. І то з кожним роком все спокійніше і зваженіше.

Отак і прийшов до нас Новий рік. Спокійно і... радісно 

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
4 комментариев
Ирина Л..... 世界
1 мальчик
я очень хочу хоть раз попасть на главную елку города 31 или 1.никогда не была.и все не получается.вчера хотели,но юрка "выдал" кашель..насморк...
я очень люблю спокойные праздники!очень!в последнее время начала ценить стабильность и спокойствие.
Емоції
Додати фото
KarinkaL
2 девочки
меня муж иногда уговаривает встретить новый год под главной елкой, но я никак не решусь)
Емоції
Додати фото

Інформація

Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 27.03.2017

Мои детки

Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год

О себе

Інтроверт. Не поет. Безпартійна )). Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Що ж я тут роблю? Радію атмосферою сайту, духом взаємодопомоги і доброзичливості. Як одна з модераторів (є таке) можу перша набиватися в друзі. При потребі, разом з найкращими модерами у світі (Мадам Ред, Катею Grinch та Олею Чумак) завжди постараємось тут допомогти у межах нашої компетенції.

Хобби

У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Визнаю для себе вишивання хрестиком тільки якщо це народні мотиви, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би змінити багато що. Бачу, що це нам, батькам, цілком під силу. Треба тільки бажання. Ні, не тільки. Ще доброзичливості.

Семейные путешествия

Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.

Семейный досуг

Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.

Здоровый образ жизни

О, це питання важливіше, ніж мені колись здавалося. Хочу цінувати кожну мить і кожну людину, кожен дар Землі і її природи. Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}