Богдан
мальчик, 13 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Уже?
Оля Пастух
   223
14

Уже?

Це в дитинстві починається "нове життя" 1 січня. У дорослому житті все якось набагато спокійніше

Ну, пішли ми під головну ялинку міста. З дітьми. Вперше. А то завжди якось так було: то діти малі, то сильний мороз. 

Людей там небагато. Не так багато, як я думала. Можна було непогано пройтися прикрашеними вулицями. Це чарівно... На сцері виступають артисти, десь неподалік легенький одноразовий феєрверк (люди прислухались до заклику не зловживати стріляниною), вільний вайфай  і вільні лавочки. 

У нас цього року мер поставив дуже красиву ялинку. Вона переливається всіма кольорами, візерунки змінюються, гірлянди можуть навіть висвітлювати побажання і привітання! Ну дуже гарно.

Мої діти захотіли червоно-білі шапки. Пошила. А в мене якось так вийшло, що коли тепло вдягнулася, то весь одяг на мені був білий. Чула вслід, як хтось називав мене "Снігурочка". Хотілося відповісти: "Ага, Снігова баба" ))

Діти захотіли цілу ніч не спати. І в них це вийшло . У мене ні. Але я й не планувала )) Що вони робили цілу ніч - не знаю. Головне, що вдома.

Я не готувала хтозна-що, якось не в нашій традиції. Більший кулінарний удар буде на Святий вечір. І то з кожним роком все спокійніше і зваженіше.

Отак і прийшов до нас Новий рік. Спокійно і... радісно 

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
4 комментариев
Ирина Л..... 世界
1 мальчик
я очень хочу хоть раз попасть на главную елку города 31 или 1.никогда не была.и все не получается.вчера хотели,но юрка "выдал" кашель..насморк...
я очень люблю спокойные праздники!очень!в последнее время начала ценить стабильность и спокойствие.
Смайлы
Добавить фото
KarinkaL
2 девочки
меня муж иногда уговаривает встретить новый год под главной елкой, но я никак не решусь)
Смайлы
Добавить фото
Інночка
Щастлива матуся найкращої доні у світі)
Гарна новорічна ніч! Із задоволенням читала) Ми у батьків, тихесенько, щоб Даринка не проснулась))))) (чомусь погано спала і плакала) трішки посиділи і все....
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Отличная встреча НГ. Гармонично и спокойно. У нас тоже приблизительно так!
Смайлы
Добавить фото
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 14.10.2017
Мои детки
Богдан
мальчик, 13 лет
Матвій
мальчик, 11 год
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}