Рейтинг@Mail.ru
Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
головна Оля Пастух дневники Мій рецепт кави
Оля Пастух
   155
6

Мій рецепт кави

Зварив мені чоловік каву "за моїм рецептом". Я ж не маю ніякого особливого рецепту . Звичайна гейзерна кавоварка.
І що б це означало "мій рецепт"?
Це... кава, коли вже зварилася, але її з вогню ще не зняли, вона починає збігати з кавоварки. От у чоловіка й збігла. Задоволений такий  Навіть забув, що у мене давно такого вже не бувало!
Це раніше була моя традиція: поставлю каву, сама піду сюди, почну читати, втягує мене сайт... Регулярно, щодня треба було мити плиту "за моїм рецептом".
А взагалі, чесно кажучи, якщо ХТОСЬ тобі щось приготує, чомусь воно тоді набагато смачніше!
Є таке?

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
7 комментариев
KarinkaL
2 девочки
я жаворонок, а муж сова, поэтому кофе мы чаще всего пьем отдельно и варим каждый себе, но на выходных он всегда варит мне кофе и он очень вкусный))
Емоції
Додати фото
Оксана Слиж
планирую
Кава ,щось в мого чоловіка не дуже виходить,а от коли на роботі працювала,в нас один співробітник готував каву і всіх кликав,в нього завжди виходила дуже смачнатепер вдома нехватає мені цієї кави і ранкових бесід
Емоції
Додати фото

Інформація

Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 27.03.2017

Мои детки

Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год

О себе

Інтроверт. Не поет. Безпартійна )). Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Що ж я тут роблю? Радію атмосферою сайту, духом взаємодопомоги і доброзичливості. Як одна з модераторів (є таке) можу перша набиватися в друзі. При потребі, разом з найкращими модерами у світі (Мадам Ред, Катею Grinch та Олею Чумак) завжди постараємось тут допомогти у межах нашої компетенції.

Хобби

У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Визнаю для себе вишивання хрестиком тільки якщо це народні мотиви, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би змінити багато що. Бачу, що це нам, батькам, цілком під силу. Треба тільки бажання. Ні, не тільки. Ще доброзичливості.

Семейные путешествия

Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.

Семейный досуг

Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.

Здоровый образ жизни

О, це питання важливіше, ніж мені колись здавалося. Хочу цінувати кожну мить і кожну людину, кожен дар Землі і її природи. Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}