Богдан
мальчик, 13 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Мій рецепт кави
Оля Пастух
   256
6

Мій рецепт кави

Зварив мені чоловік каву "за моїм рецептом". Я ж не маю ніякого особливого рецепту . Звичайна гейзерна кавоварка.
І що б це означало "мій рецепт"?
Це... кава, коли вже зварилася, але її з вогню ще не зняли, вона починає збігати з кавоварки. От у чоловіка й збігла. Задоволений такий  Навіть забув, що у мене давно такого вже не бувало!
Це раніше була моя традиція: поставлю каву, сама піду сюди, почну читати, втягує мене сайт... Регулярно, щодня треба було мити плиту "за моїм рецептом".
А взагалі, чесно кажучи, якщо ХТОСЬ тобі щось приготує, чомусь воно тоді набагато смачніше!
Є таке?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
7 комментариев
KarinkaL
2 девочки
я жаворонок, а муж сова, поэтому кофе мы чаще всего пьем отдельно и варим каждый себе, но на выходных он всегда варит мне кофе и он очень вкусный))
Смайлы
Добавить фото
Оксана Слиж
планирую
Кава ,щось в мого чоловіка не дуже виходить,а от коли на роботі працювала,в нас один співробітник готував каву і всіх кликав,в нього завжди виходила дуже смачнатепер вдома нехватає мені цієї кави і ранкових бесід
Смайлы
Добавить фото
Марина
беременна на 9 неделе
Язавжди любила каву,а зараз зранку не можу ,не хочеться,краще водичка з лимоном
Смайлы
Добавить фото
Oля Чумaк
Главный модератор Svitmam
Смайлы
Добавить фото
Тетяна Серавіна
Жінка. Оптимістка. Мама. Дружина самурая.
Так, цей феномен мій чоловік обігрує так : " Я супи варити умію, а борщ боюся вчитися,бо він мені буде не такий смачний!"
фсе!
Смайлы
Добавить фото
Ксения спам
Советую медовый кофе, мой любимый. Кофе сам по себе обладает уникальным вкусом. А если добавить к нему сладкую, тягучую нотку меда – оторваться от такого напитка будет просто невозможно. Ингредиенты:свежесваренный кофе, 20 гр. меда: http://sviymed.com/ukr/lugovoy-s-podsolnuhom , 20 мл. сливок, сливочное мороженое – 50 гр, сок половины апельсина. Приготовление: Сварить крепкий кофе, добавить мед, сливки, охладить. Затем положить шарик мороженого, сверху вылить сок апельсина.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Дякую, Ксеню! Цікавий рецепт! Просто я каву п"ю без нічого, тільки можна трошки цукру і молока
Інакше пити не можу
Смайлы
Добавить фото
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 14.10.2017
Мои детки
Богдан
мальчик, 13 лет
Матвій
мальчик, 11 год
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}