Рейтинг@Mail.ru
Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
головна Оля Пастух дневники Соціальна реклама: товариші, бережіть воду!
Оля Пастух
   126
2

Соціальна реклама: товариші, бережіть воду!

Давно такої не бачила... Колись такі постери існували. І "бережіть електроенергію" також.

До чого це я? 

Та от, наші сусіди не вберегли воду. Жартома це можна назвати "миття під"їзду методом нещасного випадку". Але не до жартів.

Квартира пустує. Не знаєм, чи кілька днів, чи більше... Напевно, від морозу, там тріснули труби, прорвало котел. Три поверхи під"їзду плавало у воді. Стіни, стелі, квартири. 

Вдалося через інші країни зв"язатися з тими, хто хоч якесь відношення має (чи мав у минулому) до цієї квартири. Незабаром прийшов представник. Навряд чи він усвідомлює весь масштаб збитків. Вони будуть проявлятися ще довго. Поки розмерзнуть стіни, двері і підлога від льоду.

Хай цей допис буде просто закликом: покидаючи квартиру навіть на два дні (якщо у вас ще й власний котел, то особливо взимку), подбайте про комунікації! І перекривайте у квартирі все, що можна (воду, газ, електрику).

І тримайте зв"язок із сусідами: обміняйтесь телефонами. Це вкрай важливо.

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
3 комментариев
Ксюша Касьяненко
1 мальчик и 1 девочка
Мы всегда перекрываем воду, когда уезжаем. Одно время и из розеток старалась всё выключать кроме холодильника. Сейчас иногда комп. забываю выключить.
Емоції
Додати фото
♥♥♥Alyonka_ K........k♥♥♥
2 мальчика и 1 девочка
це дуже страшно коли люди покладаються на "авось".
Я розумію, своє - то ніби і не жалко, і нікому нічого не пред'явиш, а тут - постраждали інші, і ще якби ж то літом...
Є приказка - Бойтесь не злых людей, а равнодушных, ибо по их молчаливому согласию происходят все беды

Нехай все у вас закінчиться нормально... Може якось з ЖЕКом оформити усі збитки - викликати експертів, нехай оцінять, а то потім навряд чи комусь щось доведеш
Емоції
Додати фото

Інформація

Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 27.03.2017

Мои детки

Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 11 год

О себе

Інтроверт. Не поет. Безпартійна )). Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Що ж я тут роблю? Радію атмосферою сайту, духом взаємодопомоги і доброзичливості. Як одна з модераторів (є таке) можу перша набиватися в друзі. При потребі, разом з найкращими модерами у світі (Мадам Ред, Катею Grinch та Олею Чумак) завжди постараємось тут допомогти у межах нашої компетенції.

Хобби

У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Визнаю для себе вишивання хрестиком тільки якщо це народні мотиви, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би змінити багато що. Бачу, що це нам, батькам, цілком під силу. Треба тільки бажання. Ні, не тільки. Ще доброзичливості.

Семейные путешествия

Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.

Семейный досуг

Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.

Здоровый образ жизни

О, це питання важливіше, ніж мені колись здавалося. Хочу цінувати кожну мить і кожну людину, кожен дар Землі і її природи. Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}