Богдан
мальчик, 13 лет
Матвій
мальчик, 11 год
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Соціальна реклама: товариші, бережіть воду!
Оля Пастух
   261
2

Соціальна реклама: товариші, бережіть воду!

Давно такої не бачила... Колись такі постери існували. І "бережіть електроенергію" також.

До чого це я? 

Та от, наші сусіди не вберегли воду. Жартома це можна назвати "миття під"їзду методом нещасного випадку". Але не до жартів.

Квартира пустує. Не знаєм, чи кілька днів, чи більше... Напевно, від морозу, там тріснули труби, прорвало котел. Три поверхи під"їзду плавало у воді. Стіни, стелі, квартири. 

Вдалося через інші країни зв"язатися з тими, хто хоч якесь відношення має (чи мав у минулому) до цієї квартири. Незабаром прийшов представник. Навряд чи він усвідомлює весь масштаб збитків. Вони будуть проявлятися ще довго. Поки розмерзнуть стіни, двері і підлога від льоду.

Хай цей допис буде просто закликом: покидаючи квартиру навіть на два дні (якщо у вас ще й власний котел, то особливо взимку), подбайте про комунікації! І перекривайте у квартирі все, що можна (воду, газ, електрику).

І тримайте зв"язок із сусідами: обміняйтесь телефонами. Це вкрай важливо.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Ксюша Касьяненко
1 мальчик и 1 девочка
Мы всегда перекрываем воду, когда уезжаем. Одно время и из розеток старалась всё выключать кроме холодильника. Сейчас иногда комп. забываю выключить.
Смайлы
Добавить фото
♥♥♥Alyonka_ K........k♥♥♥
2 мальчика и 1 девочка
це дуже страшно коли люди покладаються на "авось".
Я розумію, своє - то ніби і не жалко, і нікому нічого не пред'явиш, а тут - постраждали інші, і ще якби ж то літом...
Є приказка - Бойтесь не злых людей, а равнодушных, ибо по их молчаливому согласию происходят все беды

Нехай все у вас закінчиться нормально... Може якось з ЖЕКом оформити усі збитки - викликати експертів, нехай оцінять, а то потім навряд чи комусь щось доведеш
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Дякую за підтримку!

ЖЕК - цікава історія. Вчора сказали: дзвоніть завтра. Сьогодні прийшли і кажуть: у вас тут сухо )), записали щось собі у блокнотик. І на прохання оформити офіційний документ сказали: через два-три дні.
Сусіди, які найбільше постраждали, догадалися зняти дещо на відео.
У них уже підлога деформувалася, а майстер ЖЕКУ каже: а може, у вас так і було!

Чесне слово, іноді так і приходить думка: у нашій країні взагалі реально жити без пістолета?
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 7 лет
Последний визит: 14.10.2017
Мои детки
Богдан
мальчик, 13 лет
Матвій
мальчик, 11 год
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}