Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Квіти - це подарунок?
Оля Пастух
   651
0

Квіти - це подарунок?

Моя свекруха недавно привітала мене квітами. Великі білі троянди. Ну, приємно, звичайно, що вона спеціально для цього приїхала. Але я навіть вази не тримаю. Є тільки одна, проста, але на мій смак. І на смак до квітів, які у ній можуть стояти: конвалії, гілочка жасмину/бузку/вишні, кілька польових квіточок.

Не звикла я до квітів. І вазони не вирощую. Маю стабільну відмазку для подруг, які хочуть ділитися своїми вазонами: у нас висока вологість, домашні рослини можуть критично погіршити ситуацію. А насправді - просто не доглядатиму я рослини так, щоб їм у мене було добре.

А свекруха моя любить. І квіти, і всілякі там орхідеї. Тільки я їй ніколи цього не дарувала. Скоріше привезу їй каструльку, чайничок, скатерку.

Коли привезені нею троянди зів"яли за 4 дні, так мені якось шкода стало свекруху! Подумалось: це ж вона подарунок зробила не мені, а скоріше продавцеві тих квітів... Але, напевно, вона це любить, вона просто любить квіти.

Дівчата, а ви вважаєте квіти подарунком?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
17 комментариев
Лёля М
1 мальчик
я люблю цветы, но не считаю их подарком, а дополнением к нему
Смайлы
Добавить фото
Ирина ----
1 девочка
в твоем случае - нет . Как можно дарить цветы человеку, который их не понимает)))? Это все равно, что мне торт подарить, или шоколадку. Я в таких случаях шучу: мне лучше хот-догами, или колбаской - они меня больше радуют
Я люблю вазоны, поэтому для меня цветы - подарок, но это как приложение к основному подарку. Мы обычно дарим друг другу денежку и цветы (сестра любит орхидеи, я дарю орхидейку+конвертик, так же и мне дарят). А в общем, просто так подарить цветы - подарок, но только цветы и больше ничего на ДР (или другой важный праздник) - это не подарок.
Смайлы
Добавить фото
Лягушка Путешественница
1 мальчик
Моя мама почти так же любит или в вазоне или наличными

Я думаю цветы это комплимент, приятное дополнение к подарку.
Смайлы
Добавить фото
Оля Cherry
)
Цветы - это скорее допполнение к подарку. но для меня лучше даже не цветы, а вазоны
Смайлы
Добавить фото
Лягушка Путешественница
1 мальчик

одинаково мыслим
Телепатия
Оля Cherry
)
может быть
УмнИца ****ШИ*
2 мальчика и 1 девочка
для меня цветы это знак внимания, мол на тебе за то что ты красивая)))
Смайлы
Добавить фото
Yan ka
1 девочка
и я очень люблю, у меня почти всегда цветы в вазе стоят, если никто не дарит, сама покупаю. Но, наверное, это скорее все же дополнение к подарку.
Смайлы
Добавить фото
Наталия Вдовиченко
2 девочки
Цветы - это не подарок, это приятность тому, кто любит. просто стереотип, что все женщины должны любить цветы. Хотя я очень их люблю, но вазон в подарок не для меня. Пусть к сыну на ДР приедет только с цветами.
Смайлы
Добавить фото
Юля Осінська
1 мальчик и 1 девочка
Минулого ДН свекруха крім подарунку принесла 5 розкішних троянд...точно не по 5грн! діло було у червні, спека шалена мабуть нікого не здивую, коли скажу, що ті квіти "здохли" за 2-3 години скільки було співано і ойкано від свекрухи, о такі недешеві квіти і так швидко поопускали голови..і те...і се...і знову недешеві....короче я вже була не рада! Від тоді делікатно прошу через чоловіка квітів мені не дарувати
Смайлы
Добавить фото
Алеся Слободян
1 мальчик
Судя по ценам на цветы, которые не стыдно подарить по поводу, их уже можно считать подарком))) И часто муж дарил букет цветов, тратя на него деньги немалые, естественно считая, что это уже подарок - красивый букет цветов(
И мне жалко, когда думаю что могла бы лучше купить нужную сейчас мелочь, но необходимую, например из косметики......а они еще как на зло, гады, берут и к вечеру - того уже((
Смайлы
Добавить фото
Ирина ----
1 девочка
вот и я сравниваю красивый букет роз стоит как необходимая мелочь (я вот себе недавно подарила емкости для круп, правда и повода особо не было, так, зп). Моя косметика немножко дороже букета роз
***Марина ***
А мой муж считает, что за деньги которые тратишь на цветы можно купить баночку икры - я согласна. Мне такой подарок будет приятнее, вкуснее, полезнее.
Но, в гости с таким не пойдешь...
Смайлы
Добавить фото
Лёля М
1 мальчик
если к икре купить бутылочку мартини, то можно
***Марина ***
Только тогда это ОЧЕНЬ шикарный букет цветов должен был быть. Подарок ведь идет отдельно.
Лёля М
1 мальчик
Ирина Зеленюк
я считаю, что подарок должен подбираться под одариваемого, а не для себя
Смайлы
Добавить фото
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 19.09.2018
Мои детки
Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}