Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Плач чужих дітей
Оля Пастух
   672
1

Плач чужих дітей

Дівчата, маю проблему. Бувають випадки (ну принаймні хоч не завжди), коли голосний плач чужої дитини мене внутрішньо дратує, нервує.

Пробую проаналізувати, чому. Можливо, це лише в тих випадках, коли я бачу, що дитину цілком можна було б заспокоїти? Або це я так думаю, що у даній ситуації своїми методами колись могла б заспокоїти своїх малих дітей.

Можливо, плач нервує, коли я не в дусі? Можливо, колись мене іноді нервував і плач моїх власних дітей? Адже у всіх таке буває. Напевно.

Не знаю. Ще не бачила закономірності. Знаю точно, що відколи сама стала мамою, то ніби завжди можу зрозуміти ситуацію інших мам (ну, крім жорстокості). Але коли свої діти виросли і не плачуть, починаю ловити себе на тому, що плач інших малят уже викликає в мені не тільки співчуття, але часом і роздратування.

Я - нелюд? Чи це в межах норми?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
24 комментариев
Анна ***
1 мальчик и 1 девочка
я тихо радію, що то істерить не мій і можно ніяк не реагувати.
Твої виросли і тому тебе дратує - це норма.
Смайлы
Добавить фото
Лягушка Путешественница
1 мальчик
Так что именно тебя раздражает?
То что кто-то не справляется с ребенком, или тебя раздражает плач(с переносом на ребенка), или это зов материнского сердца и просто не выносимо?
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Не можу сказати причини. Зовсім не можу. Просто усвідомлюю, що дратує.
Я ж теж колись не завжди справлялася, тому мала б розуміти такі ситуації, навіть безпорадність мам...
***U MENYA EST` SCHAST`YE***
беременна на 11 неделе
ти така не одна...
Смайлы
Добавить фото
Наталка ☼ ☼ ☼
Не шукай правди в інших, коли в тебе її нема.
думаю,роздратування - це абсолютно нормально.люди не байдужі,на цьому і тримається світ.
Смайлы
Добавить фото
Натали Very Happy ツ
2 мальчика
меня дико раздражает ной сына моей подруги, он может упасть на пол и орать из за того что ему что то не дают, мальчику 4 года
Смайлы
Добавить фото
*ღ*♥ Ксюша *ღ*♥
планирую
погоджуюсь із Анею. твої дітки вже дорослі, і ти відвикла від істерик, плача і т.п.
в мене такі ситуації викликають співчуття до мами, і, можна сказати, задоволення, тому що я не одна в таких ситуаціях буваю
Смайлы
Добавить фото
Марина мама Никитошки и Тимошки
2 мальчика
Боже!!!Я представляю, что бы ты подумала , когда увидела как мой Никита плачет.Он после 2-х лет стал не плакать , а просто орать!!!Иногда ловлю на себе взгляды окружающих.Некоторые пытаются помочь, некоторые коса смотрят.Некоторые думают, что я малолетняя мама, которая залетела (слышала разговор).Мне почти 28, а выгляжу на максимум на 17-18.Пару раз меня тоже раздражал плач чужого ребенка.Малыш плачет, а мы с подружкой сидим и думаем ""Чего не дать грудь. Капец."" А сейчас понимаю, а вдруг мама не кормит грудью и т.д.А еще как-то видила 2-х летнего ребенка орущего на руках у мамы, который потом сел на пол и бил ногами и руками асфальт и маму.Думала...Боже какой ужас...Как можно так воспитывать...А сейчас у нас такое..
Смайлы
Добавить фото
Катеринка ;)
2 мальчика и 1 девочка
а может думаешь, что ты на месте этой мамы справилась бы лучше? т.е. ты лучшая мама, чем она... как-то так
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Ні, однозначно, я так не думаю. У мене теж діти плакали, я теж не мала сил на всі капризи.
Марина мама Никитошки и Тимошки
2 мальчика
Вот я думала именно, так.А сейчас не обращаю внимания
Смайлы
Добавить фото
Ліна ♥♥♥
2 девочки
Коли Аліні був рочок, ми їхали в маршрутці додому з поліклініки, вона закатала таку істерику, що її намагалися заспокоїти всі пасажири цієї маршрутки, від цього звичайно вона плакала ще сильніше, мені було так соромно, що я вийшла раніше ніж потрібно і пішла далі пішки, а дитина щойно ми вийшли почала мило посміхатися, ніби це не вона тільки що істерила, тому стараюся відноситися до дитячих плачів з розумінням
Смайлы
Добавить фото
Mar Mareen
1 мальчик и 1 девочка
От я не люблю страшенно, коли перехожі втручаються в ситуацію, коли у дитини істерика! Іноді у дитини є причина для плачу, тоді мама може заспокоїти. Але часом буває, що найкращий вихід для батьків - не звертати увагу на дитину. І саме тоді "небайдужі" перехожі все псують, коли починаюсь "сюсюкати" до дитини - і все спочатку починається.
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Ой, це точно!
Я теж прихильник цієї позиції, що коли в дитини каприз/істерика (уже у віці після року), то найкращий вихід для мами - не звертати увагу. Це дуже дієвий спосіб. Може, не миттєвий, але виховний на віддалений результат.
Маришка Ксюнькина
1 мальчик
Меня тоже иногда раздражает истерический плач чужих детей, а вернее беспомощность или равнодушие их родителей. У нас бывает, но они короткие и стараюсь быстренько уладить ситуацию: либо жалею, либо переключаю внимание, либо начинаю много говорить и что-то предлагать взамен. Недавно стояли в очереди на продуктовом рынке и всё это время рядом ныла трёхлетняя девочка, и так монотонно и противно. С начало думала, что не могут успокоить, а когда проходила мимо, то заметила такую картину : стоит беременная мама, набирает огурцы в пакетик и причитает дочери чтобы та перестала ныть, а девочка в это время тянет высоко ручки к папе и просит взять на руки, на что папа отвечает "стой". Так и хотелось этому папе настучать по мозгам: как можно оставаться равнодушным когда ребёнок устал и требует всего лишь отцовского тепла и внимания, изверг.
Смайлы
Добавить фото
Наташка Аврашка
Доброе утро. Или уже день Хотела показать одну фотку, но с телефона не пойму...
Маленькие детки - маленькие бедки, большие детки - большие бедки. Тобою уже это забыто, каково быть мамой вечно или иногда плачущего ребенка У тебя другие уже заботы
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
О, нині в автобусі їхала з дитинкою. Коли вона похникувала, нерви не беруть, а навпаки, співчувала мамі в душІ і бажала, щоб дитині легко їхалось.
Бо таке не забувається: як це їхати зі своєю дитиною, а вона плаче.
Катюха Е.
1 девочка
Коли не було Одарки мене дитячий плач дратував. Точніше неспроможність батьків "вимкнути" дитину. Тепер, з Дашкою, я знаю, що дійсно бувають такі випадки, коли дитина не може сама заспокоїтися. Це не байдужість або невміння батьків, а конкретні хвороби, про які кожному не росповіси. Все одно не зрозуміють.
Тепер я просто співчуваю всім батькам плачучих дітей, якщо це звичайно, не явна байдужість
Смайлы
Добавить фото
Mar Mareen
1 мальчик и 1 девочка
Можу цілком зрозуміти. Мене часто плач і власних дітей дратує, коли істерики з будь-якого приводу - тоді "відморожуюся". Страшенно нервує плач немовлят у колясках, коли мама при цьому ту коляску качає, намагаючись заспокоїти... Точніше, мами такі нервують. А на істерики чужих дітей просто не звертаю уваги зараз, бо знаю, що це типова ситуація. А от раніше, коли ще не мала власних дітей, то дійсно дратувало - мені здавалося, що батьки не можуть заспокоїти свою дитину.
Смайлы
Добавить фото
Mar Mareen
1 мальчик и 1 девочка
Я ще про таке думаю: коли плаче дитина років до 2-х, то її плач найчастіше має причину, дуже вагому для дитини. Тут хочеться заспокоїти, пояснити, відволікти, тому що дитина ще не розуміє заборон, пояснень (наприклад, як у нас: чому не можна зараз на майданчик, а треба в магазин іти). Але чим старшою стає дитина, тим більше вона розуміє і тим менше у неї причин для таких істерик - наприклад, ниттям випрошувати іграшку. Ти, як мама старших дітей, можливо, сприймаєш такий істеричний плач як погане виховання. І це дратує - принаймні, мене так точно.
Смайлы
Добавить фото
Ирина Зеленюк
меня и моего ребенка плач нервнирует, обычно это зависит от причины плача, когда обоснованно - прсто хочется помочь а бечпричинный - бесит, но я терплю стокойко
Смайлы
Добавить фото
Kate Bondar
1 мальчик
меня больше раздражают мамы из серии "поорет и перестанет..."
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
О, це точно!
Марика Нездешняя
2 мальчика
раздражало, раздражает и будет раздражать))) Меня улыбают высказывания вроде "ты в армии не служил - тебе не понять": когда я была бездетной -мне это говорили подруги с детьми. Позже - как тебе, Оля, будут говорить, что я все забыла. И только сейчас сказать, видимо, нечего, поэтому смиряются с фактом)) И нет у меня конкретно обвинения в сторону мамы или ребенка (если только я не видела для этого основания), меня раздражает сам звук. Как кого-то может раздражать лай собаки, звонок телефона или гудение колонок при выключенном компьютере.
Так что, если ты и нелюдь, то не уникальный
Смайлы
Добавить фото
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 19.09.2018
Мои детки
Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}