Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Віруйте заради довголіття ;)
Оля Пастух
   339
4

Віруйте заради довголіття ;)

Цікава статистика підтвердила той факт, що віра і піст (секта адвентистів сьомого дня плюс вегетаріанство) справді впливають на тривалість життя.

Церковь Адвентистов Седьмого Дня вот уже на протяжении ста пятидесяти лет пропагандирует здоровый способ жизни. Ученые медицинского университета Лома-Линда провели исследование, финансируемое национальным институтом США, во время которого наблюдали за 73 308 адвентистами, чтобы выяснить причину их долголетия.

Среди общего числа участников наблюдения 5548 были строгими вегетарианцами, 21177 были вегетарианцами, употребляющими молочные продукты и яйца, 7194 были вегетарианцами, которые употребляли рыбу, и 4031 употребляли мясо, но редко. Остальные участники исследования употребляли в пищу мясные продукты.

По результатам исследования было отмечено, что люди, которые предпочитают первозданную вегетарианскую диету, живут дольше тех, кто употребляет в пищу мясо. Среди вегетарианцев оказалось на 12 процентов меньше смертности за шестилетний период. Полученные результаты подтверждают преимущества вегетарианства.

В последние годы адвентисты были отмечены, как долгожители планеты. Они практикуют комплексный подход, включающий физическое и духовное здоровье. В 2008 году Дэн Бюттнер, автор книги "Голубая зона" опубликовал принципы здоровья адвентистов, в которых заключается секрет их долголетия.

Подробнее http://biblepravda.com/page.php?id=1910#ixzz2VhdPzgwe

Хоча існують також інші дослідження, які підтверджують вкрай слабкий імунітет у вегетаріанців. Але зараз не про це.

Я не стверджую, що адвентисти вірують із метою довго жити, але людям ду-у-уже властиво ходити, скажімо, до церкви і ЗА ЦЕ чогось очікувати.

Ось, наприклад, йде молода мама до храму поставити свічки за здоров"я. Однозначно, очікує здоров"я для своїх дітей. Йде бабуся - і про що молиться? Про здоров"я і для себе, і для дітей, і вже для внуків. Йде зрілий чоловік до церкви (із категорії тих, які дуже рідко заходять туди), значить, хтось у сім"ї серйозно захворів, що він аж до Бога звертається.

Серйозна штука - здоров"я, раз церковні провідники пишуть книжки про вплив релігії на здоров"я.

Вірите, що так воно і є?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
4 комментариев
Наталія G львів'янка;)
1 мальчик и 1 девочка
ну, зараз є дуже багато наукових досліджень про вплив молитви на здоров'я навіть у невірюючих, і коли самі моляться, і коли хтось за тебе, і у віруючих...Досліджено і зміни складу крові, інших показників організму під час молитви...Як тут не вірити?
Смайлы
Добавить фото
Наталія G львів'янка;)
1 мальчик и 1 девочка
забула написати - зміни в кращу сторону, підвищення імунітету і т.д.
Натали Very Happy ツ
2 мальчика
сьогодні чула свідчення одного чоловіка, у якого був гепатит, назначили дорогуче лікування на 6 міс і потім через час ще, він приймав препарати 4,5 міс, і десь в той час, трохи раніше почав просити у Бога здоров"я, покаївся і на данний момент, кинувши лікування, у нього є документ, який підтверджуе, що він абсолютно здоровий
Смайлы
Добавить фото
... ...
Ну, Церква ж сама вчить, що всі хвороби - це наслідки наших гріхів.
Основна маса людей до Бога приходить через скорботи та хвороби власні та своїх близьких. Таких, що приходять з любові та вдячності - одиниці.
Взагалі, для Бога важливий не мотив, а результат
Смайлы
Добавить фото
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 19.09.2018
Мои детки
Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}