Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Коли надіятись на знайомих...
Оля Пастух
   394
0

Коли надіятись на знайомих...

Привіт, дівчата!  Спека добралась і до нас. В принципі, нарешті відчувається літо. Але мій комп"ютер категорично протестує. У нього є така функція, що він сам, не зважаючи на прохання і благання, переводить відеокарту в безпечний режим. Це він так оберігає цілу систему від перегріву.

В результаті зображення на компі майже чорно-біле . Треба ставити додаткові кулери.

Попросила доброго сусіда, спеціаліста. Ми завжди могли до нього звернутися, а за роботу відповідно віддячити. Але от уже два тижні наші комп"ютерні ремонти затягуються. То новий вінчестер ставився 5 днів (!), то кулери купуються уже четвертий день...

Мені стало здаватися, що коли звертатися до незнайомих майстрів, то вони якось більше і ефективніше реагують, швидше рухаються. А друзі - це так, почекають...

Цими днями переживаю розчарування у ще одному аналогічному випадку. Теж знайомий (але солідний! Друг моїх батьків) дуже сильно підвів із планами на літо. Просто ціле літо перековеркав нам. Обіцяв-обіцяв, ми нібито знаємо, що він відповідальний, людина слова, і ось маєш: підвів. У очі набрехав, навіть не дуже стараючись замаскувати брехню.

Я втішаю себе тим, що "нема такого зла, щоб не вийшло на добре". А ще сприймаю як відплату долі за те, що і я когось у житті коли-небудь підвела, не виконала обіцянки.

Але от існує у мене конкретне питання:

якщо потрібно щось поремонтувати,

то краще звертатись до знайомих чи до чужих?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
12 комментариев
prosto ♥♥♥ Ляна
Люблю створювати красу своїми руками)
Я звертаюсь до знайомих, мені здається що нормальні друзі швидше все відремонтують ніж чужі. Хоча ! тут все ж таки все залежить від людини і відношення до роботи. Якщо людина відповідально, то не залежить друзі ви чи ні, все зробить якісно і швидко .
Смайлы
Добавить фото
Анна ***
1 мальчик и 1 девочка
до знайомого заплативши за роботу по тарифу. Тоді і скоро і якісно. ))
Смайлы
Добавить фото
Mozzie ♥
планирую
Я предпочитаю обращаться к чужим. Мне проще заплатить за работу без скидки, но иметь право требовать выполнения заказа в срок и качественно. А если к занкомым обращаться, то я стесняюсь "качать права" даже если услуга мною оплачивается. Нам так фирма отца подруги дома шкаф встроенный делала. Мастера при встройке шкаф поцарапали - а мы постеснялись свою претензию высказать. Ну да, сделали нам "по-дружески" какую-то скидку в 3%. Так по мне лучше без скидки не поцарапанный шкаф, чем со скидкой и поцарапанный
Смайлы
Добавить фото
Лёля М
1 мальчик
к проверенным чужим
Смайлы
Добавить фото
Наташа Иванова
1 мальчик
+1. То, что человек мой знакомый - ещё не означает, что он умеет делать ХОРОШО то, что делает.
Лена Зед
2 мальчика
к чужим, у которых можешь требовать. нам дачу сдала типа "нечужая", воду не сделала, хотя сказала, что сделала, денег заплатили + еще требования какие-то.
ну нах такое счастье. платить полную цену и дрючить. потому и знакомых на работу брать нельзя.
Смайлы
Добавить фото
Натали Малинка
1 девочка
Денежные отношения портят всякую дружбу...
Смайлы
Добавить фото
Ол♥га Гнатюч♥к
планирую
краще до чужих в таких випадках, але якщо є перевірині друзі, то до них, це перше, а друге, це, те ще дивлячись для чого допомога. а ще звертаюсь по рекомндації друзів
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Ех, чесно кажучи, може, колись якось на майбутнє Ти знаєш якогось надійного комп"ютерщика?
Ол♥га Гнатюч♥к
планирую
та в мене на роботі всі хлопці майже розбираються, вони завжди мені допомагають
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Мені програміста треба
А то була хороша Вінда, ліцензійна, роками працювала. Поміняли вінчестер, хлопець (ніби спеціаліст) інсталював нову Вінду - неліцензійну . От і глючить тепер
Наталія G львів'янка;)
1 мальчик и 1 девочка
ДО ЧУЖИХ...скільки разів все-таки думала - а може цього разу...а ні, таки до чужих
Смайлы
Добавить фото
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 19.09.2018
Мои детки
Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}