Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
купить Huggies со скидкой 5%
главная Оля Пастух дневники Теж притча
Оля Пастух
   413
1

Теж притча

У відповідь прекрасним притчам, розміщеним у Олі Мікушинської. А згадати цю притчу змусив мій теперішній вигляд, яким незадоволена.

 

КУЛЬБАБА

Один чоловік мав газон, яким він дуже колись пишався і на якому несподівано засіялося багато кульбаб. Він заходився знищувати їх усіма відомими йому методами, але ніяк не міг перемогти цей бур"ян.

Врешті-решт він написав у Міністерство сільського господарства, перечисливши усі випробувані ним способи, і завершив листа запитанням: "Що мені тепер робити?"

Через деякий час прийшла відповідь: "Ми пропонуємо Вам навчитися їх любити.

Він пишався своїм газоном, але страждав від нашестя кульбаб. Тож навчитися любити їх було не таким вже й легким завданням. Почав з того, що кожного дня розмовляв з ними. Щиро. По-дружньому. Вони ж продовжували вперто мовчати, бо терпіли від війни, яку він вів проти них, і з недовір"ям ставилися до його намірів.

Але прийшов день - і вони усміхнулися йому. І подобрішали. І відтоді вони почали товаришувати.

Газон, звичайно ж, був зруйнований. Але яким привабливим став тут сад!

****************

Чоловік поступово почав втрачати зір. Він боровся за своє здоров"я як тільки міг. Коли ж медицина виявилася безсилою, далі став боронитися своїми позитивними емоціями. Від нього вимагалося неабиякої відваги, аби сказати: "Я хочу навчитися любити свою сліпоту"

Спочатку він не знав, що йому з цим робити. І коли через деякий час змусив себе заговорити до своєї сліпоти, його слова були гіркими. Але він продовжував говорити, аж поки ця гіркота не стала смиренням, і терпінням, і згодою, а одного дня, на превелике його здивування, дружелюбністю... і любов"ю. Настав день, коли він зміг покласти руки на свої очі і сказати: "Я люблю вас". У цей день я побачив його усмішку.

Зір він втратив назавжди. Але яким привабливим стало його обличчя!

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Очень красиво и трогательно! Но мне как-то всё равно грустно...
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Важко не погодитись - сумно. Але ж це вього тільки притчі...
Информация
Ивано-Франковск, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 19.09.2018
Мои детки
Богдан
мальчик, 14 лет
Матвій
мальчик, 12 лет
О себе
Богослов, педагог. Чимало років монастиря залишили свій відпечаток. (Не лякаю, просто попереджаю:-) ) Хоч інтроверт, я дуже люблю цей сайт і його мешканців (дорослих і маленьких, і тих, хто ще в дорозі), бо колись давно він відкрив мені дуже широке спілкування і продовжує відкривати.
Хобби
У декреті згадала все, що знала про шиття. Це стало моєю творчістю і натхненням! Вишиваю за народними мотивами, трошки граю на сопілці. Поки сусіди не чують. Відколи діти стали школярами, багато роздумую про нашу систему освіти. У міністри (чесно!) не рвуся, але хотілось би, щоб деякі речі виглядали інакше.
Семейные путешествия
Якщо говорити про СІМЕЙНІ подорожі, то дві найважливіші результативні і натхненні подорожі - це у пологовий будинок.
Семейный досуг
Вивчаємо карту міста, досліджуємо води місцевих рік і довколишню флору :). Іншими словами, гуляємо, беремо участь у міських заходах і плаваєм.
Здоровый образ жизни
О, це питання трошки важливіше, ніж мені колись здавалося. Але не найголовніше в житті ;) Казав такий собі Ніцше, що тільки людина чинить опір напрямкові гравітації: їй постійно хочеться падати вгору. Ну, то я намагаюсь "падати вгору" відсутністю в себе шкідливих звичок (кавоманія не рахується :-)), чвертьмарафонним бігом. І вважаю, що починати худати жінкам найкраще у п"ятницю під кінець місяця. Ну, бо з понеділка і з першого числа мало кому вдається ))

{ $nifTest}