Антон Юрійович
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Ольга Рехальска дневники
Інформація
Львов, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 03.09.2014
Мои детки
Антон Юрійович
мальчик, 8 лет
О себе
ще до недавно я була Ольга Славич, З червоним дипломом магістра міжнародних економічних відносин)) координую трговими представниками в канторі, яка забезпечує салони краси всім на світі, і проблемами також))) До того працювала в КРУ аптечної мережі, а перед тим була няньою Вікою для кучки програмістів))) На аферизм не жаліюся))) от і знайшла на клятих Однокласниках свого найдорожчого програміста, з яким тепер разом) Одружитися мали 19 лютого 2010, а одружилися на день армії 23-го) полетіли всі сервери, от вся Україна 19-го і пролетіла))) з одруженням Тому в нас 2 свята) на день конституції поповнення чекали, тому й одружилися. так би і жили тихо-мирно. А все було як в Лас-Вегасі, но романтічно, нас було тільки двоє. Про таке я і мріяла.... От і народила коханому сина, на 2 тижні швидше, ніж планували. не думала ніколи, що самореалізуюся через дитя. Це прекрасно!
Хобби
Імперію будую! в контактах)) люблю читати, але рідко))) фільми хороші люблю... під впливом вагітності розмальовки стали улюбленим заняттям) Веселий художнік))) Дитя тепер і робота, і хоббі, і задоволення!
Семейные путешествия
Всією сім'єю ми же нікуди дальше Трускавця не добралася, муж в мене не по тим ділам) А я подорожі люблю, теж далеко не попала, тільки як в Польщу, Чехіюі, Словаччину. Курорти Болгарії і Туреччини, та це не подорож, а просто відпочинок) Мрія потрапити в Рим...
Здоровый образ жизни
Ніяких таблеток!!! І вже давно! Тільки гомеопатія.

{ $nifTest}