Антон Юрійович
мальчик, 8 лет
купить Huggies со скидкой 5%
головна Ольга Рехальска дневники З весною!
Ольга Рехальска
   360
1

З весною!

З весною!

Скоро вихідний. Я про 8 березня! Та й справді, радість цього дня не від ще одного вихідного, не від того, що ти ще раз переконуєшся, що бути жінкою (дівчиною, по обставинах) все-таки класно, а від того, що цей день стає індикатором відношення до тебе сильної, мужньої, неемоційної частини людства. Закликаю не будувати мрій і планів, точних сценаріїв цього дня. Тому що, ця сама половина/половинка бачить цей день під зовсім іншим кутом. Моделюю: "Ура! Вихідний! Блін, подарунок..." Приблизно так, хоч і грубовато. Та звідки мені достименно знати, що в їх головах/штанах відбувається, залежно хто чим частіше думає, якщо взагалі думає...
Так от, любі мої, просто прокидайтесь 8 березня, переконайте себе, що життя - прекрасне і байдуже, що це не правда!!! Переконайте себе, що ви самі-самі най-найкращі, розумніші, чарівніші і що вашій половинці неймовірно повезло або уявіть собі, як колись комусь пощастить. Любіть себе...Це ж наш день, наша весна..Така ж прекрасна, непередбачувана, загадкова і квітуча... Квітів вам, усмішок і щастя!!!

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото
4 комментариев
Мадам Ред
Я какая-то загадочная...
Немає такої жінка, яка б не любила 8 березня. Чекаємо!
Емоції
Додати фото
Антоніна Бусінка
Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.
Ольга, ви так гарно написали))) Дякую за привітання! І вам також просинатись завжди щасливою, квітучою і коханою)))
Емоції
Додати фото
Ира Мазницкая
1 девочка
Дякую, просто щиро дякую за тепло слiв...
Емоції
Додати фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Да, это на день и наш праздник! Давайте любить себя, делать себе и окружающим настроение! И просто наслаждаться этим днём!
Емоції
Додати фото
Інформація
Львов, Украина
В «Світмам»: 8 лет
Последний визит: 03.09.2014
Мои детки
Антон Юрійович
мальчик, 8 лет
О себе
ще до недавно я була Ольга Славич, З червоним дипломом магістра міжнародних економічних відносин)) координую трговими представниками в канторі, яка забезпечує салони краси всім на світі, і проблемами також))) До того працювала в КРУ аптечної мережі, а перед тим була няньою Вікою для кучки програмістів))) На аферизм не жаліюся))) от і знайшла на клятих Однокласниках свого найдорожчого програміста, з яким тепер разом) Одружитися мали 19 лютого 2010, а одружилися на день армії 23-го) полетіли всі сервери, от вся Україна 19-го і пролетіла))) з одруженням Тому в нас 2 свята) на день конституції поповнення чекали, тому й одружилися. так би і жили тихо-мирно. А все було як в Лас-Вегасі, но романтічно, нас було тільки двоє. Про таке я і мріяла.... От і народила коханому сина, на 2 тижні швидше, ніж планували. не думала ніколи, що самореалізуюся через дитя. Це прекрасно!
Хобби
Імперію будую! в контактах)) люблю читати, але рідко))) фільми хороші люблю... під впливом вагітності розмальовки стали улюбленим заняттям) Веселий художнік))) Дитя тепер і робота, і хоббі, і задоволення!
Семейные путешествия
Всією сім'єю ми же нікуди дальше Трускавця не добралася, муж в мене не по тим ділам) А я подорожі люблю, теж далеко не попала, тільки як в Польщу, Чехіюі, Словаччину. Курорти Болгарії і Туреччини, та це не подорож, а просто відпочинок) Мрія потрапити в Рим...
Здоровый образ жизни
Ніяких таблеток!!! І вже давно! Тільки гомеопатія.

{ $nifTest}