купить Huggies со скидкой 5%
головна Віра Дрозд дневники Культурні події Львова. Філармонія.
Віра Дрозд
   339
0

Культурні події Львова. Філармонія.

Культурні події Львова. Філармонія.

http://ticketclub.com.ua/ це команда однодумців, львів’ян і просто друзів, які люблять мистецтво, театр і музику. Ми зрозуміли, що нам дуже не вистачає можливості купувати квитки онлайн на різні культурні події Львова. Тепер не потрібно стояти в черзі до каси! Ми докладаємо багато зусиль, щоб ви могли придбати квитки на найяскравіші і найкращі події максимально зрозуміло, швидко, легко і безпечно.

Вчені стверджують, що му­зи­ка, по­чу­та до на­род­жен­ня, прискорює роз­ви­ток ди­ти­ни, допомагає впо­ра­ти­ся з де­я­ки­ми про­бле­ма­ми роз­вит­ку. Діти, які чу­ли му­зи­ку в період внутрішньоутробного роз­вит­ку, швид­ше інших по­чи­на­ють ре­а­гу­ва­ти на зву­ки, пізнавати мелодії. У них кра­ще роз­ви­не­на пам`ять. Деякі вчені вва­жа­ють, що, да­ю­чи дитині у 6-7 місяців вагітності слу­ха­ти му­зи­ку, мож­на при­ще­пи­ти їй музичні та­лан­ти.

Щиро запрошую приєднатись до https://www.facebook.com/Ticketclub.com.ua і http://vk.com/ticketclub_ua. Ми продаємо квитки онлайн і є партнерами філармонії.
Скоро з нами будуть і театри Львова.
Вподобай нашу сторінку і дізнавайся про події та розіграші квитків.

відповістизадати питання
Емоції
Додати фото

Коментарів немає. Будь першою!

Інформація
Львов, Украина
В «Світмам»: 5 лет
Последний визит: 30.07.2013

{ $nifTest}